«СІМ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ КИЯНАМ»

 

Програма кандидата на посаду Київського міського депутата

 

Вже зараз необхідно починати змінювати ставлення міської влади до розвитку Києва, взявши за основу інтереси киян та їхнє комфортне життя в усіх куточках міста.

 

Починати потрібно з простих та очевидних 7 кроків назустріч мешканцям столиці.

Перший крок.

Гроші громади — на благо людей

Бюджет громади має спрямовуватися перш за все, на захист інтересів людей. Кожен киянин має відчувати підтримку міської влади. Ми вдосконалимо механізми безпосередньої участі мешканців у прийнятті рішень через електронні петиції, Громадський бюджет, місцеві ініціативи.

Турбота про людей — у пріоритеті!

А яким бути району — визначають самі мешканці!

Другий крок.

Інвестиції та робочі місця

Інвестиційна привабливість міста — пряма відповідальність міської влади. Правила будуть чіткими, єдиними та зрозумілими для всіх. Бізнес, який створює нові робочі місця для киян, має отримати спеціальні умови кредитування. А мешканці мають розуміти, який бізнес заходить до них у район, що це дасть громаді та яку соціальну відповідальність він нестиме.

Забезпечимо відкритий діалог між владою, бізнесом та громадськістю!

Третій крок.

Фінансова грамотність — запорука успіху!

Зростання матеріальних статків значною мірою залежить від того, на скільки розумно людина використовує ресурси та розпоряджається грошима.

 

На жаль, у Києві особисті фінанси не стали обов’язковими для вивчення у школах. Проте ми хочемо запустити освітній проект із фінансової грамотності, в рамках якого економісти, фінансисти, банкіри, успішні люди різних професій поділяться досвідом та допоможуть розібратися з особистими коштами, розкажуть, як працювати з грошима, щоб досягти успіху.

Заможні люди — розвинений Київ!

Четвертий крок.

Якісна освіта — заможне покоління!

Реформа системи освіти багатогранна. Ми прагнемо, щоб вона була європейського рівня. Розвиток освіти має відбуватися в тому числі й через залучення в галузь приватних інвестицій та підтримку талановитої молоді, зокрема залучення її до менеджменту міста після закінчення навчання.

Освіта молоді як фундамент побудови майбутнього міста!

П’ятий крок.

Громадський простір для мам із дітьми!

Діти — майбутнє міста і країни, тому діють ініціативи, направлені на розвиток і дозвілля підростаючого покоління.

Ми ж хочемо потурбуватися про мам, які змушені пересуватися з візочками незручними тротуарами та підземними переходами, страждати від відсутності інфраструктури у публічних місцях.

Для мам із дітьми мають існувати громадські простори, які дозволять жінкам у комфортних умовах спілкуватися, обмінюватися досвідом, отримувати підтримку і допомогу.

Щаслива жінка — щаслива родина!

Шостий крок.

Розвиток міського електротранспорту!

Покращення ситуації на дорогах шляхом розвитку комунального електротранспорту та скорочення кількості маршруток.

Місто має відмовитися від послуг приватних перевізників, окрім тих, які забезпечуватимуть перевезення пасажирів електробусами.

Має бути розроблена та затверджена програма розвитку громадського транспорту, яка передбачатиме, починаючи з 2022 року, поступову відмову від використання автобусів із двигуном внутрішнього згоряння та перехід на закупівлю за рахунок коштів міського бюджету винятково громадського транспорту на електротязі.

Скажемо «НІ» заторам та поганій екології!

Сьомий крок.

Розвиток інфраструктури — комфорт мешканців!

На дорогах має бути комфортно всім: автомобілістам, велосипедистам, користувачам громадського транспорту, пішоходам. Для цього потрібно зробити просторове планування, щоб забезпечити будівництво велодоріжок, смуг для громадського транспорту, перехоплюючих паркінгів на в’їзді у місто, пішохідних зон і підземних переходів, зручних для мам із дітьми та інших маломобільних груп.