Невідомі провокатори протидіють дезінфекції Covid-19!

Антоніна Мурашко, кандидатка в депутати Київради від «Європейської Солідарності» Мешканці Дніпровського району все частіше звертаються до кандидатки в депутати до Київради Антоніни Мурашко з заявками на проведення дезінфекції в під’їздах. 
Команда Антоніни Мурашко вирішила не чекати, а діяти, щоб допомогти у боротьбі з вірусом. А тому, на прохання місцевих мешканців, вона організувала дезінфекцію ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів житлових будинків. Для дезінфекції використовується спеціальний засіб, який вбиває грибок, віруси та бактерії: без запаху, гіпоалергенний, безпечний для дітей і тварин, має пролонговану дію до 10 днів.


Місцеві мешканці дуже вдячні за цю ініціативу, про що неодноразово писали у зверненнях та соцмережах.

 

Проте, волонтерам, що проводять роботи по дезінфекції почали погрожувати та проганяти від під’їздів, де на бригаду уже чекають мешканці. Погрози та агресія надходять від чоловіків, які відмовляються представитись та пояснити причину своїх дій. Місцеві мешканці говорять, що ці особи не проживають у їх будинку.
Досі всі конфлікти вдавалося вирішити завдяки небайдужості самих мешканців, які проганяли провокаторів та були зацікавлені у безпеці своїх домівок.


Ми звертаємось до конкурентів та просимо не використовувати брудних методів боротьби. Давайте подумаємо, перш за все, про людей і їх безпеку перед лицем вірусу, який набирає обертів.